דני גלס, סוכנות משנה טויוטה בטבריה

 

דני גלס, סוכנות משנה טויוטה, מעניקה לטויוטה שלכם תחת קורת גג אחת מגוון שירותים.

המחלקות של מרכז השירות דני גלס מאויישות על ידי מיטב אנשי המקצוע, שהינם בעלי ניסיון רב והסמכות מטעם יבואן טויוטה בישראל, יוניון מוטורס. המחלקות מאובזרות במכשור החדיש והמתקדם ביותר בענף, ולכן הן מעניקות ללקוחות שירות מהיר, מדויק ומקצועי.

לקוחות דני גלס נהנים משירות אישי לאורך כל הדרך. מרכז השירות פועל מתוך עיקרון השיפור המתמיד- שאיפה קבועה לשפר, לייעל ולשדרג את השירות ללקוח ולוודא את שביעות רצונו.

 

דני גלס, סוכנות משנה טויוטה, מעניק לטויוטה שלכם את כל מה שהיא צריכה:

 

מחלקת מכונאות

מחלקת המכונאות פועלת בהתאם להנחיות היצרן ועל פי הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, בחלפים מקוריים TOYOTA 100% ובחלפים איכותיים- הטויוטה שלכם מטופלת בצורה האיכותית ביותר. 

מכונאי הרכב המקצועיים מבצעים את הטיפולים השוטפים והבדיקות הנחוצות ומעניקים שירותים למגוון בעיות: התחממות מנוע הרכב, בעיות בפליטת גזים, רעשים במנוע, החלפה ותיקון של בלמים, החלפת רצועת טיימינג ועוד.

 

הטויטה שלכם מקבלת את שירותי המכונאות המקצועיים ביותר על מנת שתיהנו מחווית נהיגה בטוחה ומהנה!

 

מחלקת חשמל, מיזוג אוויר ודיאגנוסטיקה

כל סוגי התקלה והבעיות במערכות החשמל והמיזוג אוויר בטויוטה שלכם מטופלות באופן המקצועי והמדויק ביותר. בזכות ציוד ממוחשב מתקדם, מכשור דיאגנוסטיקה חדיש וידע טכני נרחב של אנשי המקצוע- איתור התקלות מתבצע בתוך זמן קצר ובכך חוסך לכם זמן המתנה יקר. 

הטיפול המקצועי מתבצע בהתאם להנחיות היצרן ובהתאמה מדויקת לכל אחד מדגמי טויוטה. 

 

איתור ואבחון תקלות מהיר > מתן פתרונות מדוייקים > נסיעה איכותית ונעימה!

 

מחלקת צמיגים

מחלקת הצמיגים מחזיקה במגוון צמיגים העומדים בסטנדרטים המחמירים של היצרן ושמותאמים לכל דגם ודגם של טויוטה.

איכות ותקינות הצמיגים הינם פרמטרים חשובים ביותר לבטיחות הנוסעים ברכב, לשמירה על אורך חייהם של הצמיגים וליצירת איכות נסיעה בלתי מתפשרת.

חשוב לא להתפשר על איכות הצמיגים, לוודא את התאמתם לדגם הרכב ולטפל בהקדם המיידי בבעיות, כגון: לחץ אוויר, קרעים, חרכים וכו'.

אנשי המקצוע במחלקה, הפועלים בהתאם להנחיות יצרן, מעניקים לכם מגוון שירותים: בדיקות לחץ אוויר, החלפת צמיגים, טיפול בג'אנטים ועוד. 

 

דואגים לבטיחות שלכם לאורך כל הדרך!

 

מחלקת כיוון פרונט

המחלקה מעניקה לטויוטה שלכם שירותי כיוון פרונט ממוחשב. באמצעות אנשי מקצוע מיומנים שעברו הכשרה של היבואן ומכשור חדשני- איזון גלגלי הרכב וכיוון הפרונט מתבצע בצורה המדויקת והמקצועית ביותר. 

כיוון הפרונט הינו פעולה משמעותית לבטיחות הרכב והנוסעים בו. מטרתו היא יצירת זווית מדויקת בין הצמיג לכביש וסידור מדויק של הצמיגים כך שיהיו מקבילים זה לזה.

כאשר אין איזון בגלגלים או/ו הפרונט לא מכוון הטויוטה שלכם עלולה לסבול ממשיכה לכיוון מסוים בזמן נסיעה, רעד של ההגה, שחיקה של הצמיגים, צריכת דלק מוגברת ועוד.

כיוון הפרונט בהתאם להנחיות היצרן ובהתאמה ספציפית לכל דגם של טויוטה מעניק נסיעה בטוחה, משפר את הביצועים של הרכב ושומר על אורך חייהם של הצמיגים.

 

הקפידו לבצע כיוון פרונט במוסך מורשה ובהתאם להנחיות היצרן!

 

מחלקת אביזרים לרכבי טויוטה

מגוון אביזרים איכותיים ומקוריים של היבואן, מערכות טכנולוגיות מתקדמות וציוד נלווה של כל דגמי טויוטה- מותקנים בהתאמה אישית.

הצוותים במחלקה הוכשרו על ידי היבואן, לכן הינם בעלי הידע המקצועי המדויק ביותר להתקנת מגוון האביזרים בכל דגמי טויוטה.

האביזרים והמערכות המותקנים ברכב: דיבוריות (Bluetooth), מערכות מולטימדיה (מסך מגע, מערכת ניווט, חיבור לאייפון, MP3 ועוד), מערכות שמע, מערכות מיגון, חיישנים ואביזרים לרכבי שטח ועוד.

האביזרים מותקנים תחת אחריות.

 

לטויוטה שלכם מגיע את הטוב ביותר!

 

להזמנת טיפול לחץ כאן
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות