הרכבים ההיברידיים של טויוטה- קלות, הנאה וחיסכון

 

המכונית ההיברידיות של TOYOTA חסכוניות בדלק, מפחיתות בפליטת מזהמים ומעניקות חוויית נהיגה נעימה, שקטה ובטוחה.

 

ב-1997 הייתה TOYOTA חלוצה בעולם בתחום המכוניות ההיברידיות עם המכונית פורצת הדרך: פריוס. מאז מגוון הדגמים התרחב, וכיום נוסעות ברחבי העולם עשרות מכוניות היברידיות מבית TOYOTA.

 

 

המכוניות ההיברידיות משלבות שני מנועים: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. שני המנועים פועלים יחד כדי לספק את הכוח הנדרש בנסיעה. בעליה ובזמן עקיפה- שני המנועים פועלים לביצועים מקסימליים, בהאטה ובלימה- המערכת עושה שימוש חוזר באנרגיה כדי לטעון את הסוללה מחדש ובזמן עצירה מוחלטת- שני המנועים כבים באופן אוטומטי. השילוב בין מנוע הבנזין למנוע החשמלי יוצר הפחתה משמעותית בפליטת מזהמים.

 

נסיעה בתוך העיר ברכבים רגילים מעלה את צריכת הדלק. במכוניות ההיברידיות זה לא קורה: הן ממחזרות אנרגיה באמצעות שני מנועים הפועלים בשילוב ומספקים צריכת דלק מופחתת. מצב נהיגה ECO- שומר על צריכת דלק נמוכה עוד יותר. מצב EV- יוצר שימוש במנוע חשמלי בלבד עד למהירות של 50 קמ"ש. מצב זה מייצר שקט מוחלט של המנוע, היעדר פליטת מזהמים ונסיעה נעימה וחלקה.

 

חוויית הנהיגה במכוניות ההיברידיות הינה שקטה. לוחצים על כפתור ההנעה של המכונית ויוצאים לדרך, כאשר המערכת ההיברידית פועלת באופן אוטומטי ובשקט מוחלט. היא יודעת לשלב אוטומטית את מנוע הבנזין כשצריך, למחזר אנרגיה ולהגיע לביצועים מקסימליים במינימום מאמץ.

 

המכוניות ההיברידיות של TOYOTA מחכות לכם באולם התצוגה שלנו:

פריוס,  פריוס+,  יאריס,  אוריס,  אוריס TS,  קאמרי,  ראב4,  TOYOTA C-HR

 

להזמנת נסיעת התרשמות במכונית ההיברידית שלכם לחצו כאן

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות